Kështu i gëzohet jetës Adrola Dushi

Adrola Dushi është njëra ndër modelet më të dashura e të komentuara në vend.

Ajo merr vëmendje në çdo paraqitje të saj.

Bukuroshja vjen gjithmonë e kuruar deri në detajet e fundit dhe kjo e ka bërë atë të pëlqehet kudo e të admirohet për sharmin që ka.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një postim i saj në Instagram, Adrola shihet duke festuar e duke iu gëzuar jetës. /Kosovarja/

Kështu i gëzohet jetës Adrola Dushi (infokosova.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *