Këngëtarja Eneda Tarifa në gjendje të rëndë bashkë me vajzën e saj të vogë, ja si është gjendja e tyre…

 

 

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa ka rezultuar po.z!t!ve dhe është vet.ëkar.ant!.nuar në shtëpi së bashku me vajzën e saj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo shprehet se ka kishte humbur shijen, ndërsa vajza e saj kishte temperaturë. Eneda është treguar optimiste se do ta kalojë me sukses këtë gjendje.

“Dje më iku shija dhe kjo ishte një shtysë që të bëja tamponin dhe dola po.zit.ive. Rezultoi që ta kem marrë nga diku, por nuk e di se nga ku, sepse unë jam shumë e kujdesshme.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Jam asimptomatike, nuk ndjej asgjë, e vetmja që më shtyu të bëja tampon ishte fakti që humba nuhatjen, ndërkohë që unë jam një qejflie ushqimi e jashtëzakonshme dhe kur nuk ndjej shijen e ushqimit ndihem keq. Tani po pi një kafe dhe nuk e di fare çfarë shije ka. Shpresoj të mos përkeqësohem, por mesa duket ky është maksimumi i sim.ptom.ave të mia”, ka thënë ajo, gjatë një videoje live në Instagram.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Këngëtarja Eneda Tarifa në gjendje të rëndë bashkë me vajzën e saj të vogë, ja si është gjendja e tyre… – Lajmi i Fundit (ddc24news.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *