Kaltrina Selimi kurrë nuk bëhet bajat

Kaltrina Selimi është nga ato këngëtare që kurrë nuk bëhen bajat, por kohëve të fundit, megjithatë, po i mungon skenës muzikore, ama, njerëzit e mbajnë në mend atë dhe këngët e saj.

Këngëtarja e mirënjohur është martuar dhe vazhdon të ndihet plotësisht e dashuruar.

“Dashuria, si në jetën e çdo njeriu, ashtu edhe timen, është një gjë shumë e madhe dhe pa të jeta ime do ishte e
mangët, jam shumë e lumtur që e kam gjetur…”.

Sidoqoftë, Kaltrina ka një martesë të lumtur me bashkëshortin, Dritonin, të cilin e njohu para shumë vitesh në Ulqin, derisa ajo ishte në pushim veror./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *