Ja Si Duket Gjo.ksi I Kallashit I Lagur Ne Pishine!(Video)

Donjeta Kosumi është vajza nga Ferizaj e cila u përfol shumë e vazhdon ende ta ketë vëmendjen e fansave, shkruan “Kosovarja”.Ndonëse tani nuk është edhe shumë aktive dhe të lë përshtypjen se ka heqë dorë nga vallëzimi, po prapë se prapë arrin ti mbajë ndjekësit afër me anë të fotove e videove atraktive.

Së fundmi ka treguar gj ok sin në një bluzë të hapur, duke tronditur rrjetin me këtë ekspozim.

Ja Si Duket Gjo.ksi I Kallashit I Lagur Ne Pishine!(Video) – Shqiperia (trendliveg24.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *