Ja çfarë ndodhi në ditëlindjen madhështore të djalit të Sinan Hoxhes

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra, janë prindër të dy djemve.

Çifti, para një viti janë bërë prindër për herë të dytë dhe e kanë pritur me shumë gëzim ardhjen e Ayanit në jetë.

Mbrëmë, i vogli ka mbushur një vjeç dhe festa e ditëlindjes ishte madhështore e me shumë të ftuar, një pjesë prej të cilëve persona të njohur, shkruan “Kosovarja”.

Ja disa nga momentet e mrekullueshme të mbrëmjes së ditëlindjes.

 

https://www.kosovarja-ks.com/ja-cfare-ndodhi-ne-ditelindjen-madheshtore-te-djalit-te-sinan-hoxhes/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *