Ja çfarë ndodhi në ditëlindjen madhështore të djalit të Sinan Hoxhes

 

 

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

 

 

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra, janë prindër të dy djemve.

Çifti, para një viti janë bërë prindër për herë të dytë dhe e kanë pritur me shumë gëzim ardhjen e Ayanit në jetë.

Mbrëmë, i vogli ka mbushur një vjeç dhe festa e ditëlindjes ishte madhështore e me shumë të ftuar, një pjesë prej të cilëve persona të njohur.

Ja disa nga momentet e mrekullueshme të mbrëmjes së ditëlindjes./Kosovarja/

Ja çfarë ndodhi në ditëlindjen madhështore të djalit të Sinan Hoxhes (worldtopnewses.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *