Ja çfarë i shkroi Belen Rodriguez Beniadës pas daljes nga “BBV”

 

Beniada është një nga konkurrentet më të komentuara të “Big Brother VIP Albania”, e cila arriti të shkoi deri në natën finale falë karakterit të saj pozitiv që fitoi zemrat e të gjithë shqiptarëve.

Një nga momentet që ka tërhequr vëmendje gjatë rrugëtimit të saj ka qenë kur ajo ka treguar gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” se ka një raport shumë të mirë me Belen Rodriguez me të cilën edhe ka bashkëpunuar disa herë.

Ndërkohë, së fundmi është zbuluar se ylli e ka kontaktuar Beniadën menjëherë pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, këtë gjë e ka bërë të ditur Olti Curri, i cili ka publikuar një video me moderatoren Elona Duro që ka treguar se Belen Rodriguez i ka shkruar Beniadës dhe e ka uruar për eksperiencën e saj në format.

“Belen i kishte shkruar Beniadës dhe i kishte thënë ‘Urime’”-ka treguar Elona, që e ka intervistuar modelen së fundmi.

Ja çfarë i shkroi Belen Rodriguez Beniadës pas daljes nga “BBV” (infokosova.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *