Isa Mustafa: Infektohet me Koronavirus dhe prish Qeverin për hatër të Hashim Thaqit, ja cka i ka premtu….

Isa Mustafa: Infektohet me Koronavirus dhe prish Qeverin për hatër të Hashim Thaqit, ja cka i ka premtu….

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka sqaruar vendimin e partisë së tij për të iniciuar mocion mosbesimi për rrëzimin e Qeverisë Kurti, në të cilën bën pjesë edhe partia e tij. “Nuk dëshirojmë të jemi bashkëpërgjegjës në prishjen e marrëdhënieve me Shtetet e Bashkuara të Amerikës”, është shprehur Mustafa, duke iu referuar kërkesave nga Uashingtoni që Kosova ta heqë tarifën plotësisht dhe pa kushte ndaj Serbisë. Per te pare videon e plote shtyp ne rek1amen me poshte
Burimi: http://viraleveryday.info/in/?p=10926&fbclid=IwAR1ZeLf_Fz39iB6u4UqTYVa22R1S_xsSYKx0-y-cyB4fHjprzsjJyS5AlSg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *