I famshëm nga “Big Brother VIP”, Elgit Doda ka një përgjigje “për të gjithë skeptikët”

Këngëtari i njohur shqiptar, Elgit Doda, është një nga personazhet më të komentuar jashtë “Big Brother VIP Albania”, për shkak të mbështetjes së madhe që i ka dhënë aktorit, Donaldo Veshaj.

Ky i fundit, në bashkëpunim me Elgitin arriti të publikojë trilogjinë e këngëve: TL (Toxic Love), Ku je dhe FL (Fatal Love), të treja këngët jo vetëm që patën sukses, por arritën një shikueshmëri shumë të madhe në “YouTube”.

Ditën e djeshme Klea Huta zhvilloi një intervistë me ndjekësit në “Instagram” dhe njëra nga pyetjet ka tërhequr më shumë vëmendje, “A mendon dhe ti se Elgiti u bë i famshëm nga BBV??”– ka pyetur një ndjekës.

Klea u përgjigj duke thënë se “nuk duhet nënvlerësuar pasioni dhe përkushtimi i tij si dhe vuajtjet që Elgiti ka arritur për të qenë aty ku është sot”, por kjo gjë nuk mund të mbetej pa u komentuar as nga vet Elgiti, i cili ditën e sotme ka reaguar me anë të një ‘story’ në “Instagram”.

“Për të gjithë skeptikët, llogarit bëjni vetë”– ka shkruar këngëtari në “Instastory” me një seri fotosh të bashkuara së bashku, ku tregon këngët që ka bërë para dy vitesh me miliona shikime.

Në këtë mënyrë ai e thotë hapur se famën e ka pasur para se të dilte në “Big Brother VIP Albania”.

I famshëm nga “Big Brother VIP”, Elgit Doda ka një përgjigje “për të gjithë skeptikët” (infokosova.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *