Hajrushi nuk do t’i rezistoj kësaj pamje të Shkurte Fejzës

Shkurte Fejza “shkrihet” pas Hajrushit: Jeta me ty është art!

 

Ajo padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Shkurte Fejza, vazhdon të jetë një ikonë në muzikën shqiptare, por edhe më tej.

Muzika dhe këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen edh sot, pavarësisht kalimi t të viteve, shkruan ORAinfo.

Përveç që treguar shumë e suksesshme në jetën profesionale, ajo ka pasur një jetë private për tu marrë lakmi.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur serioze.

Me komplete serioze dhe e rregulluar bukur, Shkurta po duket një zonjë e vërtet.

Kësaj pamje nuk do t’i rezistojë burri i saj, Hajrushi. /ORAinfo/

Hajrushi nuk do t’i rezistoj kësaj pamje të Shkurte Fejzës (worldtopnewses.com)

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *