Gruaja e Sinan Hoxhës bëhet nuse edhe një herë

Andrra Destani për një kohë të konsiderueshme merrte shumë vëmendje nga media rozë, duke u komentuar për jetën e saj dhe fotot që postonte.

Faqja e saj ne Instagram edhe më tej është mjaftë e ndjekur dhe postimet e Andrres marrin mijëra “like”.

Gruaja e këngëtarit të njohur të muzikës popullore ka biznesin e saj me fustane nusërie në Tiranë, biznes ky që i ecë mjaftë mirë, shkruan “Kosovarja”.

Tashmë ka zbarkuar koleksioni i ri i fustaneve për nuse dhe modele padyshim që është vetë Andrra Destani.

https://www.kosovarja-ks.com/gruaja-e-sinan-hoxhes-behet-nuse-edhe-nje-here/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *