Glauk Konjufca Flet Per PDK-Ne Dhe SHIK-Un. Habitë Gjithe Vendin Me Kete Qe Thotë

 

 

Kryeparlamentari Glauk Konjufca ne kete interviste ekskluzive, shihet duke folur per Partine Demokratike te Kosoves dhe per SHIK-un qe ate kohe udhehiqej nga Kadri Veseli por qe edhe vete Glauku ka qene pjese e SHIK-ut dhe kete gje a ka pranuar edhe ai.Glauk Konjufca flet për PDK-në dhe SHIK-un.VIDEO EKSKLUZIVE: Glauk Konjufca më në fund e pranon: PDK është konstruktive për shtetin. Gjithashtu në pjesën e dytë të videos flet edhe për SHIK-un. – “E pranoj që në SHIK ka pas njerëz të mirë”. Per me shume ju ftojme te ndiqni videon ne vazhdim (KUJDES!!! Te gjitha te drejtat ekskluzive te videos i takojne autorit dhe publikuesit te videos):

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=238224030560151

 

Glauk Konjufca flet per PDK-ne dhe SHIK-un. Habitë gjithe vendin me kete qe thotë – Online (news71post.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *