Gilin nuk do ta njihni me këtë stil të veshjes

 

Gili çdo ditë e më shumë po ndryshon stilin e saj, duke goditur në forma të ndryshme.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar imazhe të njëpasnjëshme, ku në çdo kohë duket bukur dhe merr vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë fotografi të fundit, me një stil unik ajo duket si vajzë e re dhe vështirë të njihet duke ndryshuar aq shumë.

Po ashtu, edhe në skenën e muzikës popullore Gili mbetët emër i dalluar, duke korrur suksese të shumta.

Ja shikojeni se sa bukur duket.

 

 

Gilin nuk do ta njihni me këtë stil të veshjes (kosovarja-ks.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *