Genta Ismajli habit me postimin e fundit

See the source image

 

Genta Ismajli njihet si ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.

Ajo çdo here ka qenë në qendër të vëmendjes edhe me detaje të jetës private.

E martuar me një biznesmen turk, Genta po gëzon jetë luksoze, përcjell ORAinfo.

Ndërsa se fundmi, këngëtarja është bërë nënë e dy binjakëve, një djali dhe një vajze.

Këngëtarja se fundi, në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një kujtim nga një perfomancë e shkëlqyer e saj.

Ajo po këndonte këngën e Tina Turner, e cila titullohet ” Proud Mary”. /ORAinfo/

Videon e gjeni me poshtë…
https://video.gjirafa.com/ggeeet-mp4

Genta Ismajli habit me postimin e fundit (worldtopnewses.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *