Gazetari Tregon “Trau’mat” E Ramës: Ja Si E Rri’hnin Në Lagje, I Gjatë Ishte Por…

Gazetari Tregon “Trau’mat” E Ramës: Ja Si E Rri’hnin Në Lagje, I Gjatë Ishte Por…

Gazetari tregon “trau’mat” e Ramës: E rri’hnin në lagje, i gjatë ishte po bëheshin 5-6 veta! Gazetari Enkel Demi ka folur për Ramën dhe sjelljen e tij në politikë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ai ka zbuluar mbrëmjen e djeshme se e gjithë kjo sjellje e papranueshme vjen pasi Edi Ramën e rrihnin çunat e lagjes. Demi tha se Rama erdhi në pushtet përmes batutave, por tashmë ato e kanë humbur vlerën dhe seriozitetin e tyre.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Gazetari është shprehur:Rama mundohet të na imponohet. Mundohet që të gjitha t’i bëjë nëpërmjet imponimit. Përdor imazhin e të fortit. Secili ka pasur në lagje çuna që bënin si të fortë. Basha është i vetmi politikan që nuk është formuar para viteve 1990. Ne kemi probleme me mentalitetin se jemi formuar para viteve ’90.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve

Ai ka një formim të një natyre tjetër. Po erdhi në pushtet do të jetë më e lehtë për ta rrëzuar. I vetmi njeri që nuk ka emocion më se kemi 20 vjet që e shohim është Edi Rama. Fuqinë e tij e ka pasur te batuta.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Tani flet me gjuhën e banditëve që rri gjithë ditën. Ngaqë kur ka qenë i vogël e rrihnim në lagje ne. Tani mundohet të na marrë hakun. I gjatë ishte por bëheshin nja 5-6 veta. Ai bën një gabim të rëndë se nuk ka konceptin e shtetit. Këta nuk kanë konceptin e një shteti që ka një protokoll. E koncepton shtetin me shkopin e gomës, me gazin e Sandër Lleshajt dhe Ard Veliun që i bënte biografinë gocës së tezes që dilte me një film. Ky është thjesht një rrugaç që me metoda rrugaçërie do me ble qeverinë.Shtyp hapesiren reklamuese me poshte dhe shikoni fotot ne vazhdim

Gazetari Tregon “Trau’mat” E Ramës: Ja Si E Rri’hnin Në Lagje, I Gjatë Ishte Por… – Lajmi i Fundit (ddc24news.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *