Flaka Krelani Shfaqet E Zja.rrtë, Zbulon Me Teper Se Ç’duhej: Po Ke I Zoti Eja Merre..(FOTO)

 


Fl aka Krelani është njëra ndër këngëtaret më të komentuarat.Kjo për shkak stilit të saj unik dhe zhanrit të muzikës që Fl aka këndon, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi këngëtatja ka postuar disa foto ku ka të veshur një fustan dhe gati sa nuk i shihen pjesët ntie. /Kosovarja/Shtyypini vi deon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

Flaka Krelani Shfaqet E Zja.rrtë, Zbulon Me Teper Se Ç’duhej: Po Ke I Zoti Eja Merre..(FOTO) – Shqiperia (trendliveg24.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *