Fisnik Syla zbulon se ka aspirata t’i futet politikës

Vetëm pak kohë më parë, Fisnik Syla zbuloi se ishte ndarë përfundimisht me Fjolla Morinën dhe se ishte “i lirë si një zog”. Mëngjesin e sotëm ai ishte në një lidhje live nga Belgjika me emisionin “Wake Up” në Top Channel, ku u shpreh se nuk ka kthim pas me këngëtaren.

Gjithashtu sipërmarrësi  foli për planet për të ardhmen dhe mundësia që të jetë sërish pjesë e politikës.

Ti je sipërmarrës i njohur në Belgjikë, ke qenë dhe pjesë e politikës? E ardhmja?

“Këtu në Belgjikë ka qenë shumë vështirë me nis, se dihet se i huaji e ka të vështirë. Hyra në politikë dhe më njohën më shumë. Por do merrem me biznesin familjar, gastronomi. Pas dy vitesh do ketë sërish zgjedhje, do shohim”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *