Fifi bëhet nuse?

 

 

Fifi është një nga artistet që merë vëmendje në qdo paraqitje e sidomos në mbrëmje muzikore dhe performanca.

Këngëtarja kujdeset gjithmonë që të shfaqet gjithmonë e veqantë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi veshur me një futstan të bardhë kombinuar me një palë vathë me gurë të çmuar, artistja dukej si nuse.

Si ju duket juve, a i shkonë?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *