Fansat do gëzohen shumë/ Kapen mat Bora dhe Donaldi; Qenkan takuar bashkë

 

Lajm i orës së fundit! Takohen Donaldi dhe Bora, aktori shkon në shtëpinë e Këngëtares
Historia e tyre sidomos pas asaj puthje në Big Brother Vip bëri për veta qindra shqiptarë, saqë tashmë janë kthyer në cështje “kombëtare”. E kemi fjalën për Donaldin dhe Borën dhe historinë e tyre të dashurisë.Rrjedhën e ngjarjeve dhe historisë thuajse e dini të gjithë. Lajmi për sot është se Donaldi dhe Bora janë takuar.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Donaldi dhe Bora janë takuar, madje ka qenë aktori që ka shkuar në shtëpinë e moderatores së Përputhen.Arsyeja e takimit nuk dihet. Ndoshta për t’u sqaruar, ndoshta për të lënë pas hatërmbetjet, ndoshta për një fillim të ri, ndoshta, ndoshta, ndoshta… arsyen e vërtetë e dinë vetëm ata dy.Po sipas Kryefjala.com, Bora ka blerë një apartament afër Kodrës së Diellit dhe pikërisht poshtë ballkonit së saj sot afër darkës është parkuar (sic mund ta shihni edhe në fotot e siguruara nga Kryefjala.com) makina tip Benz në ngjyrë blu, e cila është e Donaldit.

Kujtojmë se vëtëm para një javë, Donaldi publikoi këngën e tij të parë solo e titulluar “Nuk je”. Fansat janë të sigurt se është dedikim për Borën, niosur nga teksti dhe detajet e klipit.Po me Triksën cfarë u bë? Mesa duket historia mes Donaldit dhe këngëtares nga Kosova është mbyllur përfundimisht me mbarimin e Big Brother Vip dhe mbeti thjesht një histori e shkurtër.

Fansat do gëzohen shumë/ Kapen mat Bora dhe Donaldi; Qenkan takuar bashkë (lajme-javore.com)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *