Edhe Remzia e “braktisë” Kosovën, zbulon vendin ku ka shkuar

Remzie Osmani, është njëra nga divat e muzikës popullore dhe argëtuese në Shqiptari.
Ajo vazhdon që edhe sot e kësaj dite të jetë shumë e angazhuar në profesionin e saj si këngëtare, shkruan ORAinfo.
Tani, pasi sezoni ka filluar, Remzia është shumë e angazhuar si në dasma ashtu edhe nëpër ahengje të ndryshme.

Përveç punës së madhe që ka në Kosovë, ajo është shumë e kërkuar edhe në diasporë. Së fundmi këngëtarja nga Mushtishti ka udhëtuar drejtë Zvicrës.
Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotoje./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *