Ec e mos e pëlqe, ec e mos e shiko Majlinda Zekën kur ta shohësh kështu

 

Modelja e njohur Majlinda Zeka merë gjithnjë vëmendje me imazhet që shfaqet.

Blogeria kosovare dallohet për paraqitjet e saj plot stil në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse nënë e një djali ajo shfaqet në formë të mirë trupore derisa thekson linjat e bujshme.

 

Kështu është shfaqur edhe në postimet e fundit në Instagram ku ka marë mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

  

Ec e mos e pëlqe, ec e mos e shiko Majlinda Zekën kur ta shohësh kështu (kosovarja-ks.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *