E papritur! Prishet miqësia mes Atdheut dhe Arjolës, ja shkaku

 

Atdheu i Përputhen dhe Arjola Demiri u shprehen në Big Brother VIP se ishin miq të mirë prej shumë vitesh.

Por duket se gjërat kanë ndryshuar.

Burime për Kryefjala kanë zbuluar se Atdheu dhe Arjola kanë prishur miqësinë mes tyre, madje Atdheu e hoqi Arjolën nga Instagrami para se te vendoste ta mbyllte përfundimisht atë.

Mësohet se Arjola ka qenë shkaktarja e prishjes se kësaj miqësie, por se cila ka qenë arsyeja në mes mbetet për t’u parë!

E papritur! Prishet miqësia mes Atdheut dhe Arjolës, ja shkaku (infokosova.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *