E pabesueshme: Rita Ora në 3-she me një aktore dhe të dashurin e saj

Kapen duke shkëmbyer puthje Rita Ora po jeton një lidhje dashurie të nisur jo shumë kohë më parë me regjisorin Taika Waititi.

Edhe më pare lidhjet e këngëtares kanë qenë në fokus të mediave por kësaj radhe duket se lidhja është pak më ndryshe, pasi në të është e përfshirë edhe një person.

Kështu ka filluar të përflitet në mediat botërore, pas publikimit të disa fotografive ku Rita shihet në përqafimin e Taikas dhe aktores Tessa Thompson.

Fotografitë tjera të publikuara më pas tregojnë Taikan teksa puth Ritën dhe më vonë edhe Tessan. Të afërta dhe intime në këto foto shihene dhe dy vajzat e famshme.

 

E pabesueshme: Rita Ora në 3-she me një aktore dhe të dashurin e saj – Epilogu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *