E m bytur në luks, Alketa falenderon burrin: Lum unë për të (FOTO)

Alketa i përmbahet rregullit të artë të blogereve shqiptare, dhe ka hedhur foto pafund ne rrjetet sociale. Në njërën prej tyre, një prej ndjekësve i ka komentuar: Ty lumë A… që të ka! “Edhe unë për të,”-shkruan Alketa duke nënkuptuar se ka qënë edhe bashkëshorti një nga kontribuesit për udhëtimin superluksoz.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Por ka një detaj që gjithmonë ka qënë misterioz për sytë e publikut. Kush është bashkëshorti i Alketa Vejsiut?Identiteti i bashkëshortit misterioz është Ardi Nelaj, i cili është biznesmen i njohur vlonjat  në vendin tonë. Në qarqet e biznesit ai njihet si një ndër ndërtuesit më të fuqishëm, me shumë ndërtime në “Rrugën e Kosovarëve” pranë Liqenit Artificial të Tiranës.

Të dy janë në një lidhje prej më shumë se 15 vitesh, dashuri e cila u kurorëzua në martesë  madhështore në vitin 2006. Të dy janë prindër të Nicole dhe Lionelit. Alketa ka refuzuar ta prezantojë bashkëshortin me publikun, duke u  justifikuar me faktin duke thënë se familjen e ka shumë të shenjtë për ta ndarë me publikun.

E m bytur në luks, Alketa falenderon burrin: Lum unë për të (FOTO) – Plisi (trendliveg24.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *