E harroi ish burrin/ Ne ditelindjen e saj Eneda Tarifa zbulon te dashurin e ri…!(VIDEO)

Me rastin e 40-vjetorit të lindjes, Eneda Tarifa ka organizuar një super festë, ku të ftuarit VIP patjetër që nuk kanë munguar.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Këngëtarja e hitit “Me veten” ka falenderuar të pranishmit nëpërmjet një fjalimi duke u shprehur se nuk e kishte në plan të festonte, por ishin miqtë e saj që e kishin bindur.
Nuk doja të festoja por tani kam tre festa.
Me kë?! pyet këngëtarja Era Rusi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

“Me familjen do vish kam dhe një kushëri beqar”, thotë Eneda.
“Po ti ku e di që unë jam beqare”, ja kthen Era dhe gjithë të ftuarit shpë rthejnë në duartrokitje dhe brohorima për Erën.
Nga kjo video e publikuar në Instagramin e mësuam edhe këtë lajm për Erën.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

E harroi ish burrin/ Ne ditelindjen e saj Eneda Tarifa zbulon te dashurin e ri…!(VIDEO) – Lajmi i Fundit (ddc24news.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *