E Fundit – Sali Berisha I Paparë: “Kjo Është Dashnorja E Fundit E Kryeministrit Edi Rama” FOTO

Ish-kryeministri Berisha ka risjellë një histori rozë të Ramës, me një punonjëse të Ambasadës greke në Tiranë, e cila është e njohur në rrethin e gazetarëve.

Gruaja e cila u dashurua me Ramën, sipas Berishës, shoqërohej me një pjesë të gazetarëve të asaj kohe, dhe kishte ndjenja të forta për Ramën.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku në rrjet kanë “zbuluar” një tjetër të dashur të Ramës: Lulzim Bashën. Ky i fundit prej dy vitesh, aku.zohet për një “marr.ëdhënie” me Ramën

E Fundit – Sali Berisha I Paparë: “Kjo Është Dashnorja E Fundit E Kryeministrit Edi Rama” FOTO – Lajmi i Fundit (ddc24news.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *