“Dua Lipa është bllokuar në bodrumin tim”

 

 

Reperja amerikane, Doja Cat, ka nxitur reagime për një duet të mundshëm me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa.

Ajo në Instagram publikoi një selfie në makinë me mbishkrimin se Dua është “e bllokuar” në “bodrumin” e saj.

“Dua Lipa është bllokuar në bodrumin tim” ka shkruar ajo.

Disa fansa kanë komentuar se kjo lë për të nënkuptuar se dyshja kanë nisur të krijojnë një duet së bashku.

Dua aktualisht është në SHBA duke performuar turneun e saj “Future Nostalgia” dhe sapo ka lansuar “Së eetest Pie” në bashkëpunim me Megan Thee Stallion.

https://www.kosovarja-ks.com/dua-lipa-eshte-bllokuar-ne-bodrumin-tim/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *