Do befasoheni: A e dini kush është burri i ri i Atifete Jahjagës?

 

 

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga bënë shumë bujë edhe tash me paraqitjet dhe aktivitet e saj. Kurse, jeta private shpesh është fokusi kryesorë i medieve, me theks të veçantë lidhja e saj me ish-bashkëshortin, Astrit Kuqi.

Ky i fundit është përfolur shumë për një lidhje të re, pas ndarjes nga Jahjaga. Kurse këtë lidhje natën e mbrëmshme, Kuqi e ka kurorëzuar me martesë.

Astriti dhe tashmë bashkëshortja e tij, Donika Selimi kanë zgjedhur që ceremonia e kurorëzimit të tyre të ishte shumë private, me vetëm pak të ftuar.

Do befasoheni: A e dini kush është burri i ri i Atifete Jahjagës? – Zeri Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *