Djali I Bën Ardit Gjebresë Surprizën Madhështore/ Ai Mezi Mban Lotët, Gati Sa Nuk Qan

 

 

Të shumtë ishin baballarët që morën urime të veçanta nga familjarët e tyre ditën e djeshme. Një ndër ta ishte edhe artisti i njohur Ardit Gjebrea.Edhe pse nuk ekspozohet shpesh në media, djali i Gjebreas vendosi që urimin t’a bëj përmes faqes së tij në “InstaStory”, duke publikuar një foto së bashku me të atin.SHIKO PAMJET:

Në foto shihen të dy, atë e bir të buzëqehur, gjatë pushimeve verore në një skaf. Sigurisht që Arditi u emocionua pas veprimit të djalit të tij dhe e ripostoj në faqen e tij duke e quajtur “Krenaria ime”:

Djali i bën Ardit Gjebresë surprizën madhështore/ Ai mezi mban lotët, gati sa nuk qan – DREJTPREDREJT (liv24news.com)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *