Dikush e fotografon “cυIIak” Nora lstrfin me të pasmet e formësuara?

Nora Istrefi është një nga emrat më të përfolura në skenën muzikore.

Duke pasur një karrierë të gjatë në profesionin e saj si këngëtare, ajo bëri që të marr vëmendjen e medieve rozë në çdo postim, por që gjithmonë ishte në interes edhe jeta private sidomos pas ndarjes nga ish bashkëshorti Roberti.

Duket se nuk i ka ndikuar aspak ndarja, por në secilin imazh që sjellë në rrjete sociale, ajo kujdeset të shkëlqej duke theksuar linjat trupore perfekte dhe paraqitjet e saj plot stil e sharmë.

Sot ajo pozoi me maskë të vendosur në fytyrë duke reklamuar linjat trupore por ajo çfarë bie në sy është trupi i saj i hollë i cili në krahasim me atë që kishte duket si të ishte dikush tjetër.

Çfarë po ndodh me të, apo karantina i ka ndikuar kaq shumë të bie në peshë duke pozuar me trupin ‘dërrasë’.

Se sa shumë ka ndryshuar mund ta shihni në imazhet në vazhdim.

Dikush e fotografon “cυIIak” Nora lstrfin me të pasmet e formësuara? – Gazetaz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *