Derisa Adisi shijon lidhjen me Fifin, ja çka ben ish gruaja e tij

Qe kur doli nga shtëpia e famshme Big Brother Albania, Fifi, menjëherë beri publike lidhjen e saj me Adis Patushi.

Adisi për mediat roze nuk ishte emër i pa dëgjuar, pasi vite me pare ishte i martuar me modelen bukuroshe Adrola Dushi, shkruan InfoKosova.

Derisa Adisi dhe Fifi, po shijon muajt e pare te lidhjes, Adrola po vazhdon jetën e saj pran birit, Troi.

Adrola dhe Troi se fundi kanë realizuar një set fotografik teksa shihen shume te lumtur pran njeri-tjetrin./InfoKosova

Shiko fotot:

 

Derisa Adisi shijon lidhjen me Fifin, ja çka ben ish gruaja e tij – Gazeta Opinioni (revistaopinioni.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *