Del Video Qe Po Cmend Rrjetin! Donaldi I Jep Fund Me Beatrixen, Ja Cfare Ndodhi Mbreme

el video qe po cmend rrjetin! Donaldi i jep fund me Beatrixen, ja cfare ndodhi mbreme

Mbrëmjen e djeshme aktori Donald Veshaj festoi natën e parë pas daljes nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’. Ai ishte në klub bashkë me Elgitin, Romeon, Fifin, Kledin e miq të tjerë.

Donaldi e shijoi në maksimum natën e parë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”, mirëpo Trixa nuk u pa askund

Megjithatë, aktori u sigurua që ta kujtonte para një publiku të tërë. Ai, Elgiti dhe Romeo ishin në skenë duke kënduar e kërcyer. Performanca e tyre u mbyll me këngën “Nën një portokalle”, e cila u mor si një dedikim për Beatrixën

Kjo pasi Beatrix dhe Donaldi janë puthur për herë të parë në “Big Brother VIP” me këtë këngë në sfond.

Donaldi po e shijon në maksimum natën e parë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ai ndodhet në klub bashkë me Elgit Dodën, Romeon, Fifin, Kledin e miq të tjerë.

Aktori ka publikuar në rrjete sociale një video ku shihet i rrethuar nga një numër i madh njerëzish që brohorasin për të.

“Të gjithë kanë mënyrën e vet të të fituarit, doni ta shikoni cila është mënyra ime? Kjo është mënyra ime”, shprehet ai.

Fansat e aktorit kanë ndarë në rrjete sociale video nga kjo mbrëmje ku Donaldi, Elgiti dhe Romeo shihen në skenë duke kënduar e kërcyer.

Ato kanë kënduar dhe këngën “Toxic Love”, dedikimi i Donaldit për Bora Zemanin dhe kjo nuk iu ka shpëtuar ndjekësve.

Burimi:https://news242media.com/del-video-qe-po-cmend-rrjetin-donaldi-i-jep-fund-me-beatrixen-ja-cfare-ndodhi-mbreme/?fbclid=IwAR32qAIDFO2OfsWFKlad9PgPDsiDcDP2tkO8QkJAqgCPf4DuL6Wtr2woJHY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *