Dafina Zeqiri ndanë me fansat momentin intim me DJ Geek

 

Dafina Zeqiri dhe DJ i saj Geek, po e shijojnë çdo ditë e më shumë lidhjen romantike të krijuar plot dy vite.

Duke qenë se dje (14 prill) artistja Zeqiri festoi ditëlindjen në Londër krahë partnerit dhe kështu publikuan momente nga dita e veçantë e këngëtares.

Një nga momentet që ajo ka ndarë me fansat në InstaStory ka qenë një video e bërë nga DJ Geek ku dyshja janë duke shkëmbyer puthje në buzë.

Çifti duken në formë të mirë dhe të lumtur krahë njëri tjetrit dhe këtë po e shfaqin në forma të ndryshe çdo ditë./Kosovarja/

Dafina Zeqiri ndanë me fansat momentin intim me DJ Geek – Gazeta Opinioni (revistaopinioni.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *