Dafina Zeqiri dhe DJ Geek prindër për herë të parë?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë në mesin e personazheve më të komentuara.

Artistja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpalos gjëra të ndryshme edhe nga jeta private, shkruan “Kosovarja”.

Zeqiri ka kohë që ka shtuar peshë dhe ka rënë dukshëm në sytë e fansave që aluduan se është në pritje të ëmbël.

Kështu ajo u detyrua të reagojë dhe të tregoj se si qëndron kjo gjë duke qenë se është në lidhje dashurie me DJ Geek.

Artistja tregoi se nuk është shtatzënë dhe kilet i ka shtuar nga pilulat që përdorë për të mos mbetur shtatzënë.

https://www.kosovarja-ks.com/dafina-zeqiri-dhe-dj-geek-prinder-per-here-te-pare/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *