C’po ndodh mes tyre/ Kledi dhe Sheila të lidhur bashkë…

Sheila Haxhiaj dhe Kledi Hysa janë tashmë dy ish banorë të “Big Brother”, por edhe pas daljes ata po marrin shumë vëmendje me veprimet e fundit.
Së fundmi ata janë shfaqur të përqafuar në sheshin Skënderbej dhe kaq është dashur të ngrihen pikëpytje për marrëdhënien e tyre.
Dyshja vazhdimisht bëjnë video live në Instagram ku komentojnë ngjarjet në BBV dhe tashmë shoqërohen dhe në dreka e darka.
Se ç’po ndodh, mbetet të na e thonë vetë ata.

https://infospostmedia.com/o/?p=1579

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *