ÇIFT I ZYRTARIZUAR, FIFI TAKOHET ME FAMILJEN E ADISIT

Kanë kaluar pak ditë që kur Fifi dhe Adisi zyrtarizuan lidhjen e tyre.

Ata vendosën që në syrin e të gjithëve të konfirmojnë dashurinë duke treguar që çdo gjë mes tyre po ecën siç është më së mir.

 

 

Mirëpo duket që me lidhjen e tyre kanë bërë edhe një hap tjetër të rëndësishëm.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale nga Kledi shihet se Fifi ka takuar familjarët e të dashurit dhe po duken më të lumtur se kurrë më parë./Indeksonline/