Çfarë? Donaldi dhe Bora jo vetëm që janë bashkë po nuk do ta besoni se çfarë po planifikojnë

Donaldi dhe Bora vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë, pasi cdo veprim i secilit prej tyre shihet si reagim, ngacmimin apo mesazh për tjetrin.

Kujtojmë se Donaldi i dha fund aventurës së shkurtës me Beatrixën që nisi brenda në BBV, direkt sapo mbaroi spektakli. Lidhja e tyre u mbyll direkt që pas natës finale të 18 shkurtit.

Ndërkohë, javët e fundit po dalin shumë lajme që thonë për një ribashkim të mundshëm mes Donaldit dhe Borës, nisur nga veprimet e tyre.

Madje thuhet që kanë qenë bashkë në Vienë, referuar sistemit TIMS, por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar këtë gjë të paktën publikisht.

Së fundmi, Donaldka bërë edhe një veprim tjetër, ku ka bërë like një postim ku shihet Bora Zemani duke moderuar emisionin e saj, i cili është bërë share nga miku i tij, Agron Llakaj.

Pra, Donaldi nuk mudn të rri dot pa pëlqyer cdo gjë që lidhet me Borën. Pak ditë më parë nxorri dhe këngën e aprë solo kushtuar pikërisht Borës, e titulluar “Nuk je”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *