Buzëqeshja e Arjolës të bën të harrosh të gjitha hallet tjera

Aktorja tropojane Arjola Demiri është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe nga përditshmëria dhe projektet e saj.

Ajo është duke marrë më shumë vëmendje pas hyrjes së saj në shtëpinë e famshmë të “Big Brother VIP”.

Nga kjo eksperiencë Demiri mori fitoi edhe shumë publik të cilët e dërguan atë deri një javë para finales në këtë spektakël.

Ajo është aktive dhe shumë ë ndjekur në rrjetet sociale ku kohe pas kohe ndan momente nga përditshmëria e saj, e njejt ka bërë edhe kësaj here ku siq shihet ajo po i shijon ditët jashtë shtëpisë dhe duket kaq bukur.

 

Buzëqeshja e Arjolës të bën të harrosh të gjitha hallet tjera (infokosova.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *