“Budallallëku nuk ka brirë”. Moderatorja Arbana Osmani revoltohet keq si kurre më parë

 

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është kthyer në një nga personazhet më të komentuara të momentit ndaj çdo gjë që ajo poston apo foto që publikon komentohet nga portalet.

Së fundi Arbana kishte publikuar një frazë në Instastoryn e saj në të cilën shkruhej: “Psikologjia thotë se personi që përpiqet të bëjë këdo të lumtur, përfundon duke u ndjerë më i vetmuari.”

Kjo frazë u kometua në disa media dhe duket se Arbanës nuk i ka pëlqyer aspak se si është trajtuar dhe ka bërë një reagim sërish nëpërmjet një postimi duke shkruar: Nga seria ”budallallëku nuk ka brirë”, duke lënë të nënkuptohet se ajo ka qenë thjesht një shprehje që i ka pëlqyer dhe ka menduar ta ndajë me ndjekësit e saj.

https://news69times.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *