Bora Zemani jep lajmin e papritur

 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja Bora Zemani, me anë të një postimi në rrjete sociale.

“Qe prej 2 tetorit kemi qene bashke cdo te shune ne mbremje me shume perballje e surpriza dhe sonte, pas 30 javesh, shihemi ne “Per’puthen Prime” te fundit per kete sezon!”, ka shkruar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *