Bora Zemani e gjen ilaçin si ta ndalë Iuftën në Ukrainë

 

 

Edhe Bora ka reaguar për situatën e tensionuar mes Rusisë dhe Ukrainës.

Si shumë figura tjera publike edhe moderatorja shqiptare ka reaguar në mbështetje të popullit ukrainas.

Ajo publikoi foton e një çifti duke e shoqëruar me mbishkrimin, “Zgjidhni dashurinë, jo luftën”.

Përveç Borës edhe artistë tjerë shqiptar janë solidarizuar me popullin ukrainas, duke iu dhënë mbështetje me anë të rrjeteve sociale,Madje, reperi shqiptar Mozzik sot ka marrë pjesë në protestën anti-Putin në Suedi.

Bora Zemani e gjen ilaçin si ta ndalë Iuftën në Ukrainë – Kosova ime

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *