Bora dhe Donaldi fotografohen ne nje dhome bashke.. Cfare po ndodhe??!

Trekëndshi Donald-Bora-Beatrix, është mëse i përfolur në media, tavolina dhe rrethe të ndryshme gjatë gjithë këtyre ditëve.Ndjekësit e “Big Brother VIP”, janë dëshmitar të një lidhje të re të ish të dashurit të Bora Zemanit, me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Fansat e çiftit duan që ata ti shohin patjetër bashkë dhe nuk e aprovojnë lidhjen e Donald Veshajt me këngëtaren nga Kosova, shkruan “Kosovarja”.Adhuruesit, kanë gjetur foto e video nga jeta e tashmë ish çifti Bora dhe Donald dhe po i prezantojnë ato në rrjete sociale, siç është rasti i kësaj foto mjaftë int ime.

 

Bora dhe Donaldi fotografohen ne nje dhome bashke.. Cfare po ndodhe??! – Shqiperia (trendliveg24.com)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *