Blogerja Gresa Haliti emër shumë i kërkuar nga kompanitë ndërkombëtare

Gresa Haliti është emër që ka depërtuar shpejt në tregun e shoubizit.

Ajo është vetëm 22 vjeçe dhe komentohet shumë për dukjen dhe fizikun.

Haliti edhe pse ende është në moshë të re ka nisur me sukses hapat në fushën e modelimit, ndërsa menaxhohet nga Milot Ahmeti.

Blogerja nga Vitia/Gjilani, ka marrë shumë ftesa nga kompanitë e huaja për të bashkëpunuar në fushën e modelimit, gjë që do i hapte shumë rrugë në karrierën e saj.

E reja që hyri fuqishëm në këtë industri, numëron shumë ndjekës në rrjete sociale dhe është emër shumë i kërkuar nga kompanitë e marketingut.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *