Beniada “zbulon” djalin që ia rrëmbeu zemrën

Beniada ishte banore e sezonës së dytë në “BBV”, ku u përzgjodh edhe si finalistja e katër.Ajo vazhdon të marrë pjesë në intervista të ndryshme ku flet rreth eksperiencës së saj brenda këtij spektakli dhe projekteve që e presin, shkruan lajmi.
Ndërsa mbrëmë Argjira dhe Beniada kanë qenë të ftuara në “Goca dhe Gra” ku kanë folur për projektin e tyre n’Trip dhe jo vetëm.

Teksa ato kanë zbuluar disa nga sekretet e udhëtimeve të tyre, Argjira ka rrëfyer se Beniada u dashuria me një djalë që këndonte tek Pazari Korçës Panajotin.Vajzat kanë filluar të qeshin dhe Beniada u vu paksa në siklet ndonëse me sportivitet u shpreh se Panajoti mund ta dëgjojë.Kujtojmë se modelja tërhoqi zemrat e publikut me çiltërsinë dhe gafat që bënte në “Big Brother”.

Beniada “zbulon” djalin që ia rrëmbeu zemrën

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *