Beniada po bëhet brune

Beniada Nishani është një prej emrave më të komentuar në media rozë, që nga përfundimi i “Big Brother Vip”.

Nga “Big Brother Vip”, ajo fitoi një vëmendje të madhe meditaike, për shkak të sinqeritetit dhe bukurisë që ka.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagam ka shpërndarë disa imazhe përpara pasqyrës, mirëpo komenti i saj mori më shumë vëmendje.

Beniada si duket do të bëjë një ndryshim në flokët e saj, dhe ndoshta do të bëhet brune, nuk jemi mësuar ta shohim brune, por si do që të jetë do të duket bukur./Kosovarja/

 

Beniada po bëhet brune – Gazeta Opinioni (revistaopinioni.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *