Beniada e veshur “Zjarrë” del me bicikletë nëpër qytet, shikojeni reagimin e qytetarëve! admin28/03/2022

 

Beniada Nishani është bërë pjesë e Big Brother VIP në mesin e shumë personazheve të tjerë të njohur.

Ajo ishte një nga të katër finalistët e këtij spektakli, duke qëndruar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri për rreth katër muaj.

Në një nga postimet e fundit të dhënë për ndjekësit në InstaStory, ajo ka postuar disa pamje me biciklete mu duket shume e lumtur dhe gjithashtu shume e bukur sikur qe di te jete gjithmonë Beni.

Beniada e veshur “Zjarrë” del me bicikletë nëpër qytet, shikojeni reagimin e qytetarëve! (techonlinelive.com)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *