Beatrix rikthehet nga pushimet, ka disa fjalë për Donaldin

Foto: Beatrix Ramosaj/ Instastory

 

Pas një hatërmbetje nga batuta e Ermal Mamaqitm Beatrix vendosi të mos shkojë në darkën e Big Brother Vip me finalistët dhe ish-banorët.

Dyshohet se ajo ka udhëtuar jashtë vendit me kushërirën e saj Anxhelinën, pasi kjo e fundit postoi një foto ku dukej një tatuazh në krahun e Beatrix.

Donaldi duke diskutuar i zhgënjyer për mungesën e saj tha se nuk i fliste më me gojë nëse ajo kishte ikur jashtë Shqipërisë. Ndërkohë këngëtarja pati dhe një “debat virtual” me Balina Bodinakun, pasi kjo e fundit kishte thënë se Beatrix është larguar me të dashurin.

Sot këngëtarja ka postuar një Instastory me mbishkrimin “Me ty” ku u bën thirrje ndjekësve të saj të votojnë Donaldin.

Beatrix rikthehet nga pushimet, ka disa fjalë për Donaldin