Beatrix qan me lot dhe tregon pse u lidh me Donaldin/ Kam shumë vite pa pasur dikë afër

Lidhja e Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshja në Big Brother VIP ka bërë bujë të madhe dhe raporti i tyre po vazhdon të komentohet. Kjo edhe për faktin që aktori konsiderohej se kishte lënë jashtë shtëpisë një histori tjetër dashurie me prezantuesen, Bora Zemani.Madje Bora dhe Donaldi realizuan një takim romatik në javët e para të spektaklit që mendohej si një ribashkim mes tyre. Por, gjërat ndryshuan kur ai filloi të shihej i afërt me Beatrix dhe dyshja prej javësh po shijojnë një romancë, për të cilën së fundmi ka folur edhe vet këngëtarja.Per te pa re vi deon kli ko ne re klamen me poshte

Beatrix qan me lot dhe tregon pse u lidh me Donaldin/ Kam shumë vite pa pasur dikë afër

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *