Arta Nitaj në lidhje dashurie, ky detaj zbulon gjithçka?!

 

Modelja e aktorja kosovare, Arta Nitaj, është përfolur mjaftë për statusin e saj.

Por, duket që tanimë ka vendosur të shuaj këtë kureshtje të madhe.

Me anë të një postimi në “Instastory”, ajo dha një mesazh duke bërë të ditur që ka gjetur personin që ka dashur gjithmonë.

“Përfundimisht, do të takoni një person që është i lodhur edhe nga lojërat… dhe besnikëria e tij do të përputhet me tuajë”, ishte shkrimi i cili duket dedikim për gjysmen e saj./Indeksonline/

Arta Nitaj në lidhje dashurie, ky detaj zbulon gjithçka?! (infokosova.net)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *