Arta Elezaj dollarët në pjesën intime

 

 

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka kohë që është aktive në jetën publike, herë si modele e herë si protagoniste serialesh.

Arta, gjatë gjithë kohës rri aktive në rrjete sociale, ku tregon shumë nga momentet e jetës së saj.

Bukuroshja që jeton mes Kosovës, Italisë e Dubait, në një fotografi të fundit shihet e veshur me bikine me dollarë, shkruan “Kosovarja”.

Se Arta i do paratë dhe do të donte ti kishte kudo, kjo tashmë dihet botërisht. Lidhja e saj me dollarin duket të jetë shumë e fortë.

 

https://www.kosovarja-ks.com/arta-elezaj-dollaret-ne-pjesen-intime/?fbclid=IwAR3jGZcUS-ieW8FnvGGUDec_E7Q6Zi8uTEDmY9nBX4FOByzCmEIjcQscJtY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *